ŽAVINGIAUSI TURKIJOS RIVJEROS AKCENTAI. LIKIJAPusryčiai įskaičiuoti
 

1 diena: Skrydis į Antaliją

Antalijos oro uoste Jus sutiks jūsų vadovas. Pervežimas į viešbutį. 3 nakvynės su pusryčiais viešbutyje 5* Grand Park Lara Hotel * (Turkijos Rivjeroje).
*Viešbutis gali keistis
 
 

2 – 3 dienos

Laisvalaikis arba pasirinkta išvyka. Mėgaukitės laisva diena viešbutyje arba susisiekite su kelionės vadovu ir, jei norite, po pusryčių prisijunkite prie siūlomos tą dieną ekskursijos. Jūs galėsite aplankyti Kemero regiono įžymybę antikinį miestelį Faselį, kuris prieš du tūkstantmečius Romos laikais tai buvo klestintis uostamiestis, kur buvo gabenami rožių aliejus ir iš jo pagaminti kvepalai bei mediena iš aplinkinių miškų, antikinį Likijos miestą Myrą-Demre. Likijos pažiba – įspūdingi kapai, iškalti uolose, ištisi tų kapų „koriai“, dekoruoti gražiais it šventyklų fasadais. Tarsi garsiojoje Petroje (Jordanija), bet kažkodėl žinomi gerokai mažiau. Tokių kapų šiame regione yra ir daugiau, bet Myroje, viename iš svarbiausių Likijos miestų, kapų “korys” – vienas nuostabiausių. Demre įdomus tuo, kad ten gyveno ir nepaisydamas Romos valdžios persekiojimų krikščioniškąjį tikėjimą skleidė šv. Mykalojus Stebukladarys, Kalėdų senelio prototipas).
 
 

4 – 7 dienos:

Pervežimas į 5* Lake River Hotel* viešbutį Turkijos Rivjeroje.
*Viešbutis gali keistis

Mėgaukitės laisva diena viešbutyje arba susisiekite su kelionės vadovu ir, jei norite, po pusryčių prisijunkite prie siūlomos tą dieną ekskursijos.

Vadovas Jums pasiūlys pažintį su Antalijos miestu, pasigrožėti Alanija, gal būt praplaukti Manavgato upe, parodys, kur galima įsigyti papuošalų, odos ir tekstilės, vario gaminių, prieskonių ir vaistų.

Antalija – Turkijos pietuose, šiltoje Viduržemio jūros pakrantėje, įsikūręs miestas, kurortas ir uostas. Miestas įsikūręs ant stačių pajūrio uolų, traukia turistus ne tik nepaprasto grožio gamta, bet ir istoriniais, kultūriniais lobiais. Svečiuojantis šiame mieste galima mėgautis nuostabiu klimatu, grožėtis nenusakomo žydrumo, skaidria jūra ir medžiais apaugusiais kalnais. Antaliją 150 m. pr. Kr. įkūrė Pergamo karalius Atalas II. 133 m. pr. Kr. miestą užkariavo romėnai ir taip jis tapo imperatoriaus Adriano žiemos rezidencija. IV–XV a. miestas priklausė Bizantijos imperijai, dar vėliau miestą valdė seldžiukai, Osmanų imperija, o po Pirmojo pasaulinio karo miestą užėmė Italija. Tik nuo 1921 m. Antalija priklauso Turkijai. Šis modernus, milijoninis miestas intensyviau kurtis pradėjo tik po Antrojo pasaulinio karo – iki tol miestą sudarė tik senoji jo dalis Kaleiçi, žavus senamiestis iš baltų tradicinių Osmanų imperijos namų.

 
 

8 diena:

Po pusryčių pervežimas į Antalijos oro uostą.
 

Pastaba:

Atminkite, kad dėl organizacinių priežasčių ir nenumatytų aplinkybių galimi nedideli maršrutų pakeitimai.
Vakarienės, pietūs, gėrimai ir papildomos ekskursijos į kelionės kainą neįskaičiuota.
Viešbučio kategorija pagal Turkijoje galiojančią oficialią klasifikavimo sistemą.
 

Turkija - unikali šalis, turinti tokį didelį kultūrinį ir istorinį paveldą, ko gero, tiek neturi nei viena kita vietovė pasaulyje. Kartu su mumis pažink Turkijos Rivjeros, grožybes: fantastiškas pakrantes, suformuotas Viduržemio jūros klimato, svajingas įlankas, krištolo skaidrumo vandenį, pušų ir oleandrų giraites, apelsinų ir citrinų plantacijas. Jūsų lauks daugybė istorinių, būtinų aplankyti vietų bei įgimtas ten gyvenančių žmonių svetingumas. Šis pasiūlymas puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patirti daug naujų, viliojančių įspūdžių bei savaitei pabėgti nuo kasdienybės, pasineriant į kupiną jaukumo ir prabangos atmosferą.
 

ANTALIJA

Antalija – tai ne tik viešbučiai, kurortai ar paplūdimiai. Šiame regione, kur saulė šviečia apytiksliai 300 dienų per metus, gausybė įspūdingų lankytinų vietų: romėnų miestai, amžinai negęstančios ugnys, kalnai, senoviniai kapai uolose. Kai kurios tų vietų pasaulyje turi mažai lygių! Atostogos Antalijoje gali palikti neišdildomų įspūdžių – tik reikia pasirinkti tinkamas lankytinas vietas ar ekskursijas.
 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • Tarptautiniai skrydžiai Vilnius-Antalija-Vilnius;
  • 8 kg rankinis bagažas;
  • Pervežimai į/iš viešbučio;
  • 3 nakvynės 5* viešbutyje (pagal Turkijoje galiojančią oficialią klasifikavimo sistemą) Turkijos Rivjeroje;
  • 4 nakvynės 5* viešbutyje (pagal Turkijoje galiojančią oficialią klasifikavimo sistemą) Turkijos Rivjeroje;
  • Pusryčiai;
  • Rusiškai kalbantis vadovas.
 
 

Papildomos paslaugos:

  • 129 Eur priemoka už vienvietį kambarį (7 naktys);
  • 7 vakarienės viešbutyje ir ekskursija po Antalijos miestą su vadovu (4.diena) – 99 Eur asmeniui, užsakant iš anksto;
  • Papildomas bagažas 20 kg - 50 Eur asmeniui (galimybė užsakyti tik kelionės rezervacijos metu).
 
 

Į kainą neįskaičiuota:

Draudimas, bilietai į mokamus objektus ekskursijų metu, vienviečio kambario priedas, maistas kelionės metu, išskyrus pusryčius viešbutyje, arbatpinigiai, asmeninės išlaidos, viskas, kas nepaminėta prie “Į pasiūlymo kainą ĮSKAIČIUOTA
 1.kambarys

This Tour Is available for group requests only
you can make a request for this tour from contact us